Zdravý den Kakaové boby Bio drcené nepražené 500 g

Kakaové boby drcené 100% nepražené kakao, pravá čokoláda v té nejčistší a nejzdravější podobě. Kakaové boby sekané jsou z Peru. Jsou jemně fermentované, tudíž si zachovávají...
Garantovaný nákup z Naklíčeno

500 g
Bio
Forma
drcené

Kakaové boby sekané jsou z Peru. Jsou jemně fermentované, tudíž si zachovávají typičtější čokoládvější aroma.

Kakaové boby jsou výchozí surovina na výrobu čokolády, avšak… Většina z nás vnímá čokoládu jako nutné nezdravé mlsání - nutné proto, že čokoláda tvoří až 1% spotřeby potravin západní civilizace, avšak s kakaovými boby je tomu diametrálně jinak. Kakaové boby se řadí mezi SUPER FOOD a jejich účinky na lidské zdraví jsou nezanedbatelné.

Kakao obsahuje širokou škálu vitamínů, minerálů, antioxidantů. Kakaové boby obsahují přes 300 různých látek, včetně takových jako anandamid, arginin, dopamin, tryptofan, theobromin.

Cítíte se dobře po pozření čokolády? Počkejte až okusíte kakaové boby! Kakaové boby obsahují několikanásobně více energizujících látek. Čokoláda je již ředěna....

Chuť surového nepraženého kakaa někdo kdysi nazval tou nejčokoládovější čokoládou. Toto přirovnání je maximálně výstižné. Při prvním okusení budete cítit silnou výraznou čokoládovitost avšak beze stop sladkosti. Toto první setkání automaticky vybídne člověka k další ochutnávce. Sekané boby jsou na skus měkké podobně jako lískové oříšky. Neškodí zubům a v menší míře jsou vhodné i pro děti. Na kakaové boby si člověk zvyká postupně během jednoho 50g balení. Mnohým lidem schází enormní sladkost čokolády, avšak po snědění sáčku, po okusení všech pozitivních účinků, se již žádná čokoláda nebude zdát dost čokoládová.

• Kvalitní a chutná dobrůtka k vínu

• dodávají mi energii