Plody slunce kandované ovoce mix 100 g

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Nuties.cz

Je mi líto, ale tento druh zboží jsme neměli. Mohu vám však napsat recenzi na zázvor natural- fantasticky mi pomohl ,aby mi přestalo bolet v krku a neměla jsem po něm chuť na sladkosti. Byl úžasně pálivý a dobrý. Patří mezi dražší ovoce a chtěla jsem vyzkoušet jaký je bez cukru- skvělý....cenově je přijatelný ,kvalitně výborný. Samozřejmě pro dospělé ,kteří mají rádi pálivé věci.

• odebíráme již delší dobu

o.k

Produkt nemá žádné parametry.

• odebíráme již delší dobu

o.k

neobjednávala jsem pro sebe

• , zakoupeno v Nuties.cz

• Super, čerstvé a voňavé.

• kvalitní zboží
  • , zakoupeno v Nuties.cz

• Přesně podle očekávání.

• super

ok