Himalyo Goji velké 250 g

Druh
goji / kustovnice
250 g

Himalyo Goji sušené plody velké 250 g

Dopřejte si i Vy tyto čerstvé produkty z ručních, výběrových sklizní té nejvyšší kvality ve třídě EXCLUSIVE. Plody Goji jsou tím nejprospěšnějším sušeným ovocem na naší planetě. Naše plody se vyznačují nasládlou chutí a lze je na první pohled poznat podle neporušené slupky a jejich stejné velikosti v balení. Plody v kategorii EXCLUSIVE proto dosahují nejlepších nutričních hodnot a jsou nejzdravější.

Goji (godži) jsou sušené plody kustovnice čínské (Lycium chinensis), kteé obsahují 18 druhů aminokyselin, včetně všech osmi esenciálních (např. tryptofan či isoleucin) a až 21 stopových prvků (např. zinek, železo, měď, vápník, germanium, selen a fosfor). Goji jsou jedním z nejbohatších zdrojů karotenoidů ze všech známých plodů na zemi (což naznačuje už jejich jasně červená barva).

Sušené plody GOJI ORIGINAL se mohou konzumovat samostatně, nebo přidávat do koktejlů, salátů, jogurtů a dalších pokrmů.

Složení: kustovnice čínská (Lycium chinense, sušené plody) 100 g sušených plodů obsahuje:

Sacharidy - 49,3 g

Bílkoviny - 12,6 g

Sodík - 0,37 g

Vitamín A - 1498 μg

Vitamín C - 32,8 mg

Vitamín E - 5,8 mg

Vápník - 85 mg

Dávkování:

Přiměřená denní dávka je 30 g (malá hrst).

Balení: 250 g

Upozornění:

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Bez konzervačních látek. Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 20 °C a relativní vlhkosti do 70 %. Nevystavujte přímým slunečním paprskům.

V naší nabídce najdete také plody Goji - kustovnice čínské v biokvalitě i jiné druhy sušeného ovoce.

Informace o značce Himalyo

Posláním značky HIMALYO je zpřístupnění klenotu čínské medicíny nám, Evropanům. Tímto klenotem je Goji - unikátní superovoce nejprospěšnější rostliny na Zemi. Značka HIMALYO nabízí jen ty nejlepší plody z výběrových sklizní, pěstované ekologicky a v souladu s přírodou.Dbáme o to, aby náš živý stoprocentní džus byl vymačkáván jen z těch nejkvalitnějších plodů a za dodržení nejpřísnějších hygienických podmínek.

Díky přátelským vazbám s pěstiteli tohoto klenotu Země máme záruku neobyčejného a osobního přístupu ke každé kapce džusu, který je pro nás lisován z plodů Goji. Ujišťujeme své zákazníky, že právě tato nejvyšší kvalita je naší hlavní devizou při distribuci živéhodžusu HIMALYO v Evropě. Právem si zakládáme na tom, že jsme distributoři té nejkvalitnější GOJI, prostřednictvím které přinášíme zdraví do vašich rodin.

HIMALYO GOJI ORIGINAL je produktem vyhledávaným i našimi prodejci, kteří jej dále prodávají pod nejrůznějšími názvy a značkami. Jsme rádi, že se tak děje, a že jsme na počátku procesu, který přináší zdraví našim zákazníkům. Jsme šťastní, že je náš produkt u našich zákazníků i předmětem vzájemnéhoobdarovávání mezi jejich nejbližšími. Lahev alkoholu jako dar „pro zdraví“ patří minulosti! Tím skutečným zdravím je síla přírody ukrytá v džusu GOJI ORIGINAL. Také proto je mottem naším i našich zákazníků: Daruj Goji, daruješ zdraví!

• , zakoupeno v MS-cosmetic.cz

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• výběrové plody
    • nesířený
    • nepřesušené
    • jedny z nejlepších, co jsem vyzkoušel
  • , zakoupeno v drogeriehaus.cz

• Větší plody než obvykle.

Doporučuji. Tyto plody Goji jsou o trochu větší než ty klasické.
    Chutnají skvěle.

• , zakoupeno v Exkluzivni-kosmetika.cz

Velmi dobry product.

• cena, kvalita

nejkvalitnější sušené plody za výbornou cenu

• , zakoupeno v Notino

Hodně vitamínů